אודות

אחד התחומים הנמצאים בראש סדר עדיפויותיו של האדם הוא התחום הפיננסי.
הכנסות, הוצאות, מאזנים וכמובן פעילות כלכלית נכונה משפיעה על אורח חיינו ותמיד דורשת איזון בריא בכדי להתנהל נכון בחיים.

בדרך כלל, אדם עובד, מכניס משכורת כשכיר או עצמאי ומפקיד את הכסף בבנק. מתוך הרגל את רוב הפעולות אותו אדם מבצע דרך הבנק, הרבה מהשירותים שהבנק נותן עולים יותר ממה שמציעות אותן חברות וסוכניות עבור אותם השירותים בדיוק אך בתנאים טובים יותר.

 

 

מוסד הנותן שירותים פיננסים כבר למעלה משלושה עשורים. אנו מתמחים בשירותי המרת מטבע חוץ, העברות כספים לחו"ל, העברת מזומן לכל מקום בארץ, עסקאות של כל סוגי המט"ח, הנפקת כרטיסי אשראי נטענים ומגוון פתרונות תשלומים והעברות בכל זמן ובתנאים הכי נוחים שניתן לקבל בשוק.

מכיוון שהתחום רגיש, ערכי האמינות והשקיפות הם נר לרגלינו.

לבצע תשלומים שוטפים, העברות, קניית מטבע וכיוצא בזה כל אחד יכול לעשות אך הכל תלוי בתנאים.
רבים חושבים שתחום הצ'יינג' (המרה/ החלפה) נועד רק לאנשי עסקים או סוחרים שמתעסקים בכספים מדי יום, אך למעשה כל אדם פשוט יכול וצריך להשתמש בשירותים אלה הנמצאים תחת רגולציה (הגדרה לפעולת פיקוח ואכיפה ממשלתיים המוודאים שאכן כל פעולה מתבצעת עפ"י חוק).

אנו פועלים עפ"י החוק בכל שירות ותמיד מייעצים ללקוחותינו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר גם אם לפעמים אנו כבעלי עסק מרוויחים פחות מהעסקה הזאת.

אנו מאמינים ששירות טוב ואמין יבנה מערכת יחסים בינינו לבין לקוחותינו המבוססת על אמון הדדי ושירות מקצועי שבאמת עוזר לאותם לקוחות להתנהל כלכלית נכון בכלים שניתנים להם עפ"י החוק.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה, ייעוץ והכוונה. נשמח לתת לכם שירות אדיב, מהיר ומקצועי.