שירות ניכיון שיקים באשדוד

שרותי ניכיון שיק מסחרי:

בעולם העסקים של ימנו, תזרים מזומנים הוא אחד המרכיבים החשובים בניהול תקין של כל עסק. ללא ניהול תזרים מזומנים נכון העסק עלול להיכנס למשבר לכן, שירותי ניכיון שקים מאפשר לבעל העסק להמיר את השיק שברשותו למזומן וכך לשלוט טוב יותר בתזרים המזומנים שלו. חברתנו תפדה את השיק בניכוי עמלה ובעל העסק יקבל את הכסף בעד השיק במזומן ומיד ובכך יוכל בעל העסק לשלוט טוב יותר בתזרים המזומנים.

מתי השירות כדאי למסחריים?

לכל עסק יש התחייבויות שוטפות כגון: תשלום לספקים, משכורות,  רכישת ציוד וכיוצא בזה… כאשר בעל העסק מעוניין להמיר את השיק שבידו לכסף באמצעות הבנק, ישנה דרישה של הבנק להמתין שלושה ימים עד לאפשרות להשתמש בכסף. במצב זה יוכל בעל העסק לפנות אלינו ולקבל תמורת השיק כסף מזומן ומיד.

יש לציין: חובה על בעל העסק להציג חשבונית על העסקה שבוצעה שבגינה ניתן השיק. כך יאומת חוקיות קבלת השיק ואת חובתו המשפטית של כותב השיק לפרוע את השיק במלואו.

שירותי ניכיון שיק לפרטיים בתמורה בצמוד לתלוש משכורת

שירות ניכיון שיקים אינו ניתן רק לעסקים אלא גם לאנשים פרטיים. במידה ועבדתם במקום עבודה מסודר עם תלוש משכורת וקיבלתם שיק בתמורה לעבודה שלכם  אך מסיבות השמורות לכם אינכם מעוניינים להפקיד את השיק בחשבון הבנק שלכם, חברתנו יפדו את התמורה המלאה של תלוש המשכורת בניכוי עמלה כחוק וכך תקבלו את כספכם מיד.

בעל שיק המעוניין לנקות את השיק במזומן על ידנו רשאי לעשות זאת בתנאי שיציג תלוש משכורת וכן תעודת זהות המזהה אותו כבעל התלוש.

מתי כדאי להחליף את השיק של תלוש המשכורת בתמורה למזומן?

ישנם אנשים הזקוקים למזומן באופן מידי, אנשים אלו אינם יכולים לחכות זמן רב עד שהכסף יופיע בחשבון הבנק שלהם. ואז ייגשו לבנק למשוך את הסכום שהופקד בשיק. במקום זה הם יכולים לקבל בצורה פשוטה מזומן מיד.

כמו כן, במידה ויש לכם הגבלה כלשהי מול הבנק ואינכם יכולים להפקיד את השיק או שלחילופין אין לכם חשבון בנק, תוכלו לקבל את הערך הכספי הנקוב בשיק באופן מיידי'.

מעוניינים בשירותי נכיון שיקים פרטיים או מסחריים? צרו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם!